Borovska “Sloga” osvojila prva tri boda u novoj prvenstvenoj sezoni u 1.ŽNL VS

Fudbaleri “Sloge” odigrali su nedelju u Borovu svoju prvu prevenstvenu utakmicu prvog kola Prve županijske fudbalske lige Vukovarsko-sremske s “Fruškogorcem” iz Iloka, koji su savladali sa 1:0 i tako osvojili prva tri boda na početku nove prvenstvene sezone. Pobednički gol dao je Siniša Sušić. Idućeg vikenda, u drugom kolu, borovska “Sloga” igraće s “Mitnicom”.
