Info plus, 3. decembar 2025.
Polaganjem kamena temeljca u Osijeku počela izgradnja nove višestambene zgrade s 206 stanova iz Programa poticane stanogradnje.
U Hrvatskoj živi više od 17 odsto građana s invaliditetom, a prepreke i dalje oblikuju njihov svakodnevni život, upozorio je pravobranitelj Darijo Jurišić povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom.
Portal Najdoktor.com objavio popis najboljih lekara ove godine u Hrvatskoj, prema glasovima pacijenata. Na popisu je treću godinu oftalmolog Tatjana Lipovac iz Borova naselja, koja već devet godina radi kao lekar opšte/porodične medicine u Lovasu i Opatovcu.
Zbog radova na vodovodnoj mreži sutra će od 8 do 13 časova doći do prekida vodosnabdevanja u naselju Bršadin, najavili su iz Opštine Trpinja.
Info plus počinje u 17 časova.
