22/05/2024

RADIO BOROVO 100.7 FM

Prijatelj u svakoj kući

U emisiji “Lokalno”, između ostalog, o Danu Vukovarsko-sremske županije

1 min read

U današnjoj emisiji “Lokalno” koja se bavi aktivnostima Vukovarsko-sremske županije donosimo reportažne zapise sa obeležavanja Dana naše županije i 30. godina postojanja, sa dodele ugovora udruženjima koja promovišu poljoprivredu i ruralni razvoj. Bili smo i na konstitutivnoj sednici Koordinacije veća i predstavnika nacionalnih manjina, na kojoj je za predsednika ponovo izabran Svetislav Mikerević. Govorićemo o temama 68. sednice Izvršnog odbora Hrvatske zajednice županija i o donaciji mandarina, koju 14. godinu zaredom našoj županiji donira Dubrovačko-neretvanska županija.

Emisija počinje u 12 časova i 10 minuta.

Radio Borovo | Newsphere by AF themes.