Info plus, 15. septembar 2023.

Na mesnom groblju u Borovu održan parastos žrtvama rata 1990-ih, u organizaciji Veća srpske nacionalne manjine u Opštini Borovo.
Budžet Grada Vukovara za 2024. godinu, koji je većinom glasova usvojen na jučerašnjoj sednici vukovarskog Gradskog veća, nisu podržali većnici HDZ-a, koji su glasali protiv i SDSS-a, čiji su većnici bili suzdržani. Čućete šta o tome kažu predstavnici ove dve stranke.
Vukovarsku publiku oduševila predstava “Beba” Kerekesh teatra, koja je sinoć u tom gradu imala svoje osamdeseto izvođenje.
Borovska “Sloga” sutra igra u Komletincima sa “Slavoncem” utakmicu 6. kola 1.ŽNL VS. Budući da u autobusu ima 20-ak slobodnih mesta, pozivaju zainteresovane članove i simpatizere da im se pridruže.
Info plus počinje u 17 časova.