16. January 2026.

RADIO BOROVO 100.7 FM

Prijatelj u svakoj kući

Sloga iz Borova i dalje neporažena u Drugoj ŽNL

Proteklog vikenda nastavljeno je takmičenje u Drugoj ŽNL grupa Vukovar i to šestim kolom. Borovska Sloga je kao gost u Pačetinu odnela sva tri boda te sa 1:4 porazila domaću Slogu. U Bršadinu je identičnim rezultatom 4:1 domaćin nadigrao Sremac iz Ilače, a u Bapskoj je Hajduk nadigrao Rusin iz Mikluševaca sa 5:1. U Vukovaru je Radnički bio bolji od Lovasa sa 2:1.


Na tabeli vodi Sloga iz Borova sa stopostotnim učinkom od 6 pobeda i ima 18 bodova. Drugi je Bršadin sa 10, a treći Rusin iz Mikluševaca koji ima takođe 10 bodova. Četvrti je Hajduk iz Bapske sa 9 bodova. Na petom mestu je Sloga iz Pačetina sa 7 bodova, dok je Radnički iz Vukovara šesti sa šest bodova. Sremac na sedmom predposlednjem mestu ima 4 boda dok je poslednji osmi Lovas sa 3.


Naredno kolo biće odigrano u nedelju 16. OKtobra s početkom u 15:00. Kod Sloge u Borovu će gostovati Radnički iz Vukovara, u Lovasu se sastaju Lovas i Bršadin, u Mikluševcima domaći Rusin i Sloga iz Pačetina a u Ilači će Sremac dočekati Hajduk iz Bapske.

Radio Borovo | Newsphere by AF themes.