U VSŽ 12 novih slučajeva zaraze koronavirusom

Spread the love

U protekla 24 časa na području Vukovarsko-sremske županije na koronavirus je testirano 185, a pozitivno je bilo 12 osoba, od kojih je sedmero pozitivnih na PCR testiranju, a petero na brzom antigenskom testu. Najviše novopozitivnih (5) je iz Vinkovaca, četvero iz Vukovara te po jedna osoba iz Bapske, Iloka i Slakovaca. Preminulih osoba nema, izvestili su jutros iz županijskog Štaba civilne zaštite.

Od početka epidemije na području naše županije obolelo je ukupno 8148 osoba, od kojih je 7828 izlečeno, a preminulo je 175 bolesnika. Trenutno su hospitalizovane 52 osobe. Na koronavirus testirano je ukupno 37 569 ljudi. U samoizolaciji na području naše županije nalazi se 499 osoba.

Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u VSŽ, pozitivno je i 18 radnika iz sistema zdravstva, a četvero radnika je u samoizolaciji.