Dve selekcije Košarkaškog kluba “Borovo” odigrale su proteklog vikenda svoje prvenstvene utakmice. Prvi tim “Borova” je poražen u Đakovu od “Đakova”, rezultatom 92:62. Jedan od razloga ovakvog poraza bila je povreda najboljeg igrača “Borova” Bekavca koji je napustio igro već u prvoj četvrtini susreta. Koševe za Borovo su postigli: Kapović i Dino Ragač po 11, Papeša 8, Jakovljević i Robert Ragač po 7, Ostojić 5, Rajaković i Tomić po 4, Bekavac 3 i Pravdić 2.

Predkadeti “Borova” su na svom parketu doživeli težak poraz od superiorne ekipe Košarkaškog kluba “Brod” iz Slavonskog Broda, rezultatom 101:44. Koševe za “Borovo” su postigli Smiljanić 23, Drejić 6, Matoš i Vesić po 4, Kukuljica, Korizma i Šimunović po 2 te Sekulić 1.

Utakmica dečaka Košarkaške akademije Osijek i Košarkaškog kluba “Borovo” je odgođena.

Juniori Košarkaškog kluba “Borovo” svoju prvenstvenu utakmicu igraju s Vinkovčanima u četvrtak 7. novembra u sportskoj dvorani u Borovu naselju s početkom u 20 časova i 30 minuta.