Nazovite nas: +385 (0)60 338 338

Rezultati fudbalskih utakmica ekipa sa našeg područja

Fudbal

Ovoga vikenda mnoge fudbalske ekipe sa našeg područja igrali su utakmice u okviru svojih liga. U trećoj HNL Istok BSK iz Bijelog Brda na domaćem terenu ugostio je ekipu Slavije iz Pleternice i rezultat je bio 1:1, dok je Vukovar 1991.  u Požegi protiv ekipe NK Slavonije pretrpeo poraz od 3:0. U Međužupanijskoj ligi Slavonije i Baranje u Vukovaru domaća Vuteks – sloga nadigrala je ekipu Graničara iz Županje i pobedila 3:0, a Borac – Agrar iz Bobote  kao domaćin odigrao je nerešeno 1:1 protiv ekipe Željezničara iz Slavonskog Broda.

Rezultati Prve ŽNL Vukovarsko-srijemske su sledeći:

NHNK FRUŠKOGORAC Ilok NK BORINCI Jarmina 4:0
NK SLAVONIJA Soljani NK BRŠADIN Bršadin           2:1
NK BUDUĆNOST Šiškovci ŠNK MLADOST Antin       1:1
NK HAŠK-SOKOL S.Jankovci NK ZRINSKI Bošnjaci 1:1
NK DILJ Vinkovci NK NOSTERIA Nuštar                     3:0
RNK SLADORANA Županja NK SLAVONAC Gradište 1:0
NK SLAVONAC Komletinci NK TOMISLAV Cerna       2:0
NK MLADOST Vođinci NK VRBANJA Vrbanja             3:1

Stanje na tabeli je:
1 NK DILJ Vinkovci                    24 41 : 20 15 4 5 49
2 RNK SLADORANA Županja 24 46 : 25 14 3 7 44
3 NK TOMISLAV Cerna            24 48 : 37 14 2 8 44
4 NK SLAVONAC Gradište       24 42 : 36 12 5 7 41
5 NK MLADOST Vođinci          24 47 : 39 13 2 9 41
6 NK SLAVONIJA Soljani        24 51 : 36 11 6 7 39
7 NK BORINCI Jarmina           24 57 : 38 11 5 8 38
8 NK VRBANJA Vrbanja          24 43 : 36 11 4 9 37
9 NK HAŠK-SOKOL S.Jankov 24 37 : 32 11 3 10 36
10 NK SLAVONAC Komletinci 24 38 : 40 11 2 11 35
11 HNK FRUŠKOGORAC Ilok  24 33 : 36 8 8 8 32
12 NK BRŠADIN Bršadin           24 25 : 37 7 5 12 26
13 NK ZRINSKI Bošnjaci            24 31 : 50 5 6 13 21
14 NK NOSTERIA Nuštar           24 37 : 65 6 3 15 21
15 ŠNK MLADOST Antin            24 29 : 49 5 5 14 20
16 NK BUDUĆNOST Šiškovci    24 33 : 62 5 3 16 18

Ekipe Druge ŽNL fudbalskog centra Vukovar igrali su po sledećem rasporedu:

SLOGA Borovo – SINĐELIĆ Trpinja          0:5
HAJDUK Tovarnik – DUNAV Sotin            5:1
CROATIA Bogdanovci – SREMAC Ilača     3:6
MITNICA Vukovar – RADNIČKI Vukovar 2:3
NEGOSLAVCI slobodni

Tabela izgleda ovako:
1 NEGOSLAVCI 12 24 : 9 8 3 1 27
2 RADNIČKI      13 25 : 16 7 3 3 24
3 SINĐELIĆ       13 31 : 15 6 4 3 22
4 CROATIA        13 29 : 22 7 1 5 22
5 SREMAC         13 21 : 27 4 5 4 17
6 MITNICA        13 18 : 17 3 5 5 14
7 DUNAV           12 15 : 31 4 1 7 13
8 ŠARENGRAD 9 16 : 18 4 0 5 12
9 HAJDUK (T)  12 18 : 28 3 2 7 11
10 SLOGA (B)   12 11 : 25 2 2 8 8

Rezultati Treće ŽNL grupa Vukovar:

SOKOL Berak – BOROVO Vukovar           6:3
LIPOVAČA Vukovar – LOVAS Lovas      1:6
HAJDUK Bapska – TOMPOJEVCI            3:2
RUSIN Mikluševci – MOHOVO Mohovo 1:5

Tabela:
1 SOKOL                12 56 : 17 9 0 3 27
2 TOMPOJEVCI 11 52 : 20 9 0 2 27
3 HAJDUK /B/   12 39 : 19 9 1 2 27
4 LOVAS              12 46 : 24 7 1 4 22
5 MOHOVO         11 34 : 21 7 0 4 21
6 BOROVO          11 40 : 32 5 3 3 18
7 MLADOST        11 12 : 35 2 0 9 6
8 LIPOVAČA      12 13 : 60 1 1 10 4
9 RUSIN             12 12 : 76 0 0 12 0

21. kolo igralo se u Drugoj ŽNL grupe Vinkovci:

ŠOKADIJA Stari Mikanovci – CROATIA Novi Jankovci  2:1
LIPOVAC Lipovac – VINKOVCI Vinkovci                           7:2
BORAC Retkovci – FRANKOPAN Andrijaševci                 0:5
LOVOR Nijemci – VIDOR – MATIJEVIĆ Sremske Laze 1:1
METEOR Slakovci – SLAVONAC Prkovci                          0:1
MLADOST Cerić – MLADOST Privlaka                              3:2
SREMAC Markušica – SLOGA Novi Mikanovci                3:4

Tabela :

Poz.

Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

1.

VIDOR-MATIJEVIĆ

21

13

4

4

64

21

+43

43

2.

Borac R

21

12

4

5

53

28

+25

40

3.

Slavonac

21

12

1

8

43

33

+10

37

4.

ŠD CROATIA

21

11

3

7

38

35

+3

36

5.

Frankopan

21

10

5

6

66

32

+34

35

6.

Šokadija

21

10

3

8

43

36

+7

33

7.

Mladost P

21

9

5

7

50

28

+22

32

8.

Lovor

21

7

8

6

27

28

-1

29

9.

Mladost C

21

8

5

8

29

39

-10

29

10.

Vinkovci

21

9

0

12

48

53

-5

27

11.

Sloga

21

7

3

11

34

39

-5

24

12.

Meteor

21

7

2

12

28

44

-16

23

13.

Lipovac

21

6

3

12

39

71

-32

21

14.

Sremac (-1)

21

2

2

17

25

100

-75

7

13. kolo odigrano je u Trećoj ŽNL grupa Vinkovci u nedelju od 17:30:

ZRINSKI Tordinci – BORAC Banovci                        8:4
PODGRAĐE Podgrađe – POLET Donje Novo Selo 3:3
OBILIĆ Ostrovo – ĐEZELEM Korođ                         0:2
ČELIK Gaboš – HRVATSKI SOKO Mirkovci            3:1
Ekipa HAJDUK MIRKO Mirkovci je slobodna

Poz.

Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

1.

Zrinski T

11

10

0

1

37

13

+24

30

2.

Hrvatski Sokol

11

6

2

3

29

15

+14

20

3.

Hajduk Mirko

11

5

4

2

26

16

+10

19

4.

Čelik

12

5

4

3

28

27

+1

19

5.

Borac

12

4

2

6

29

34

-5

14

6.

Obilić

12

4

1

7

20

33

-13

13

7.

Podgrađe

12

3

3

6

23

21

+2

12

8.

Polet

12

2

4

6

28

35

-7

10

9.

Đezelem

11

1

4

6

17

43

-26

7

RAPSODIJA d.o.o. - RADIO BOROVO
Glavna 5A, 32227 BOROVO,
tel/fax: +385 60 338 338.
tel: +385 32 439 004,
marketing@radio-borovo.hr

top-logo-radio-borovo-respo

Pregled stranice

Trenutno na stranici: 5
Današnje posete: 547
Ukupan broj poseta: 765193